Çalışma Saatleri / Pazartesi - Cuma 9:00 - 18:00

about

HAKKIMIZDA

Günümüzün artık vazgeçilmez olduğu, internet reklam ve fırsatları, her sektörde olduğu gibi MİMARLIK-MÜHENDİSLİK alanında da baş göstermektedir.

Şöyleki ; avukat ile aranızda aracı biri olur mu? Ya da öğretmen ile ? İşte ; avukat nasıl ki sizin haklarınızı hukuksal olarak savunuyor ve danışmanlığınızı yapıyorsa ,öğretmen nasıl ki sizin eğitim ve öğretiminizi üstleniyor ise ,MİMARLAR VE MÜHENDİSLER de aynı şekilde hepimizin vazgeçilmezi olan yaşam alanlarımız hakkında sizlere hizmet vermek için varlar.toplum ile mühendisler arasında hiç bir aracı yoktur. Türkiyemizde de artık aracı konumda olan müteahhitlik kentsel dönüşüm avantajları ve projeleri sayesinde biz MİMAR ve MÜHENDİSLERİ sizlerle buluşturmaya başlamıştır.

İşte bu nedenler ,son yıllarda emlak sektörüne damgasını vuran KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ ve AVANTAJLARINI sizlere anlatmak bir fırsat olmuştur.Sizler için büyük bir fırsat olan bu fikrin adını RiskliYapim olarak belirledik. Bu projede amacımız en önce, olası bir depremde can güvenliğini en aza indirmek ve ardından yaşam alanlarımızın hayal ettiğimiz şekliyle oluşturabilmesi olacaktır.

Alanında uzman HEF PROJE OFİSİ MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK LTD. ŞTİ. çalışanları, aile bireylerinizden birisi gibi samimi ve sıcak, sizlere hizmet vermek için bekliyorlar.

Sizlerle daha uzun bir zaman beraber olacağız. Bu yüzden sizlere; Hayallerinizi ve umutlarınızı RİSKE ATMAYIN! Kimseye emanet etmeyeceğiniz ,o en kıymetlilerinizin geleceğini riske atmayın. Eski yapınız için mutlaka bir mühendislik hizmeti isteyin.

MİSYONUMUZ

Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

VİZYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun beklentileri doğrultusunda Mimari Proje alanında yenilikçi ve yeni nesil çözümler üretmek.